Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz

ÜRÜNLERİMİZ & HİZMETLERİMİZ

MRY Tuning Alanya Otomobil Cam Filmi ürünleri Bayilikleri ile bölgedeki lider firmalardan biridir. Firmamızda bir dünya devi olan Eastman’ın Lumar ve Suntek Cam ürünleri, kullanılmaktadır. Alanya Oto cam filmi, bina ve mimari cam filmi, tekne – yat – gemi cam filmi, araç kaplama, PPF (Otomobil Boya Koruma Filmi), Alanya led xenon, orijinal xenon tamiratları ve yedek parçası, orijinal park sensörü tamir, montaj ve yedek parçası, araç içi ve dışı tamirat ve dizayn, far parlatma, led stop, led far tamirat, far karartma, Oto elektrik, Oto kalorifer, Varta akü, Banner akü, Exide akü, Likya akü, Airbag tamiratı, ABS tamiratı, Orjinal park sensör tamiratı, Orjinal Xenon ampül Orjinal Xenon beyni, Far ve stop, lambaları su alıyorsa tamiratı, Park sensör takma işlemi, Led Xenon montaj, Led far ve stop tamiratı, Kırık far camı tamiratı, Paspas aydınlatma, Ekonomik cam filmi, , Mobilya kaplama, Buz dolabı fırın beyaz eşya kaplama, Araba kaplama iç terim kaplama, Oto kalorifer tamiratı, Araç bakım servisi iç ve dış aydınlatma hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimize güvenilir kaliteli hizmet vermekteyiz, ayrıca tüm ürünlerimiz ve işçiliğimiz garantilidir.

Araba Folyo Kaplama

Alanya Otomobil Folyo kaplama. Araba kaplama işlemi profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Alanyada otomobil folyo kaplama çözümleri üretiyoruz. LLumar Oto koruma filmleri.

Otomobil Cam Filmi Kaplama

Otomobil cam filmi ile sağlığımıza düşman birçok etkeni ortadan kaldırın ve etkisini azaltın. Profesyonel Ekibimiz ve 20 Yıllık Tecrübemiz İle Araçlarınız Güvenli Ellerde.

Orijinal Xenon Tamiri

Aracınızın orjinal Xenon tamiri, far ayarları ve orjinal yedek parça hizmetleri. Aracınızın far sistemleri ve onarım hizmetleri için bize ulaşın.

Periyodik Bakım ve Tamirat

Aracınızın periyodik bakımları iç ve dış onarımları, yedek parça desteği.

Alanya Oto Elektrik Tamiri

Alanya Oto Kalorifer Tamiri

Alanya Akü
Varta akü, Banner akü, Exide akü,
Likya akü

Alanya Airbag Tamiratı

Alanya ABS Tamiratı

Alanya Orjinal Park Sensör Tamiratı

Alanya Orjinal Xenon Beyni

Alanya Far ve Stop Tamiri

Alanya Park Sensörü Takma 

Alanya Paspas Aydınlatma