Hakkımızda

Hakkımızda

MYR TUNING – LLUMAR Alanya Bayisi

Bir aile şirketi olarak yola çıkan MYR Tuning, köklerinin dayandığı 1982 yılından bu yana temel değerlerini koruyarak büyümesini sürdürmekte ve araç dizayn ve tamiratında 40 yıllık tecrübesini sizlerle buluşturmaktadır.

2004 yılından itibaren kızım Meyra’nın adından esinlenerek MYR Tuning markası ile faaliyetlerine devam eden firmamız, dizayn ve işçilik kalitesiyle Alanya’nın önde gelen firmalarından biri konumundadır.

Firmamızda bir dünya devi olan Eastman’ın Lumar ve Suntek Cam ürünleri, kullanılmaktadır. Oto cam filmi, bina ve mimari cam filmi, tekne – yat – gemi cam filmi, araç kaplama, PPF (Otomobil Boya Koruma Filmi) led xenon, orijinal xenon tamiratları ve yedek parçası, orijinal park sensörü tamir, monatj ve yedek parçası, araç içi ve dışı tamirat ve dizayn, far parlatma, led stop, led far tamirat, far karartma, iç ve dış aydınlatma vb. bir çok işlemde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Çalışma politikamızdaki tek önem verdiğimiz iki unsur, müşteri memnuniyeti ve aracınıza verdiğimiz değerdir. Bu iki unsur, bizim olmazsa olmazımızdır!

MYR Tuning, ulaşmış olduğu kalite, kapasite ve güvenilir hizmet anlayışıyla Alanya’nın ve Batı Akdeniz’in en çok tercih edilen marka haline gelmiştir.

0
Araç Kaplama

0
Cam Film Kaplama

0
Orijinal Xenon Tamiri

0
Araç Led Aydınlatma

EKİBİMİZ

separator2

HASAN YALÇINTAŞ

Genel Müdür