MİMARİ CAM FİLMLERİ

MİMARİ CAM FİLMLERİ

MYR TUNING LLUMAR Cam Filmleri Alanya Bayisi

Tüm dünyada mimarlar tarafından önerilen LLumar Mimari Cam Filmleri ile tanışın.
LLumar cam filmleri evlerde, ofislerde, restoranlarda, perakende mağazalarında, otellerde, okullarda ve güneşin altındaki hemen hemen her tür binada camı dönüştürerek milyonlarca insanın enerji tasarrufu yaparken daha fazla konfor ve güvenlik içinde yaşamasına yardımcı oluyor.

LLumar Cam Filmleri ile UV ışınlarını engelleyin ve mobilyalarınızın güneş ışınlarından kaynaklı solmasının önüne geçin. Pencereler, evinizdeki ısı ve enerjinin düzenlenmesinde önemli bir rol oynar. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki EPA Energy Star Binalar El Kitabına göre, ortalama bir evin elektrik faturalarının yaklaşık üçte biri, kışın ısı kaybı ve yaz aylarında işlenmemiş pencerelerden ısı kazanımı nedeniyle boşa harcanmaktadır.

mimari cam filmleri
Enerji Tasarrufu

Enerji Tasarrufu

LLumar cam filmleri ile konut camı filmleri, dışarıdan gelen güneş ısısını azaltır, içerideki sıcak ve soğuk noktaları azaltır ve ısının kaçmasını engelleyerek ısıtma ve soğutma giderlerini azaltabilir.

Arttırılmış Güvenlik

Kaza anlarında kırılan camların dağılmasını engeller. Hırsızlık gibi olaylar için camlara ekstra koruma sağlar.

Arttırılmış Gizlilik

Farklı renk seçenekleri ile evinizi meraklı gözlerden koruyun. Siz içeriden dışarıyı görebilirsiniz, ancak dışardakiler evinizin içini göremez.

Dış Mekan Mimari Cam Filmi Çeşitleri

İç Mekan Mimari Cam Filmi Çeşitleri