GÜVENLİK CAM FİLMLERİ

GÜVENLİK CAM FİLMLERİ

MYR TUNING LLUMAR Cam Filmleri Alanya Bayisi

Her Türlü Zarara Karşı Tam Koruma.

Hırsızlığı caydırmaya yardımcı.

Güvenlik filmi uygulanmış camlar hırsızlığı caydırır, suç oranlarında düşüş sağlar.

Kazalara karşı koruma.

Daha az keskin kenarla sonuçlanan (veya hiç olmayan) daha sağlam kalan camla kazara darbelerden kaynaklanan riskleri azaltın.

Arttırılmış dağılma direnci.

Filmle güçlendirilmiş cama kırılmaya yetecek kuvvetle vurulduğunda, parçalar genellikle saçılma yerine filme yapışır.

Patlama tehlikesini azaltın.

Delinme ve darbeye karşı direnç, bu filmin cam kırılması ve ilgili hasar veya yaralanma tehlikelerini azaltmasına yardımcı olur.

Güvenlik Cam Filmi Çeşitleri

LLumar Anti-Terör Filmleri, Güvenliğiniz İçin Cam Filmi

Bombalı Saldırılara Karşı Koruma

Dışarıda tehlikeli bir dünya var. Suçlar, saldırılar, terörizm, doğal felaketler ve günlük kazalar… Ticari ve kamu binalarının sahipleri, yöneticileri için gerçek bir endişe kaynağı olan bu durumlar çok katmanlı bir koruma sunan kapsamlı, kademeli bir güvenlik planı mümkün olan en üst düzeyde korumayı sağlamanın en iyi yoludur.

LLumar Anti Terör Güvenlik Filmi ilk savunma hattını oluşturacak şekilde, planınızın temel parçasını oluşturabilir. Güçlü yapışkanlarla birleştirilmiş kalın, yoğun polyesterden üretilen LLumar Güvenlik Cam Filmleri net bir görüş sağlamasını yanı sıra bir darbe anında camı yerinde tutmaya yardımcı olur.

Rüzgarla havalanan moloz, sismik sarsıntılar ve kazayla meydana gelen darbelerden kaynaklanan tehlikeler büyük oranda azaltılır. LLumar anti terör güvenlik cam filmi trafiğin yoğun olduğu alanlarda camlarda veya kapkaç şeklinde gerçekleşen hırsızlıktan veya saldırılardan etkilenebilecek diğer yüzeylerin bulunduğu yerlerde kullanılmaya uygundur.

Tüm Dünyada Test Edildi Onaylandı

Geniş bir uygulama alanına sahip olan LLumar Anti Terör Güvenlik Cam Filmi, Birleşik Devletler, Avrupa ve tüm dünyada aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli sertifika ve test standartlarına uygundur.

 -ABSU Z97.1 ve CPSC 16 CFR 1201 Cat I,II

-Genel Hizmet Yönetimi (GSA) ve Birleşik Devletler Tesis Kriterleri (UFC)

-ASTM Büyük Mermi Seviye C ve Küçük Mermi Gereklilikleri
Fabrika Ortak FM Onayları 4350 Küçük Mermi EN356, Seviye P2A

 Esnek Uygulama

Kurumsal perakendeye ve konukseverlik ve eğitim uygulamalarına kadar, LLumar’ın Anti Terör Güvenlik Cam Filmleri Yeni İnşa edilen veya yenilenen projelerde kırılan camların neden oludğu tehlike ve hasarı kontrol etmenize yardımcı olur. Tüm ticari projelerin gereksinimlerine uygun geniş bir yelpazede, güneşe ve estetiğe yönelik çözümler sunar.

 Güvenlik Cam Filmlerinin Kullanım Alanına Bağlı Olarak Teknik Özellikleri Değişmektedir

Örneğin evinizin içinde bulunan ara bölme camı, duşakabin camı, balkon camı, fırın camı gibi temperlenmiş camların imalat hatasından kaynaklı veya camın yan köşesinden alacağı darbe ile kendiliğinden patlama riski bulunan camlar için;

SCL SR PS 4 (4Mil / 100 Mikron) Güvenlik Cam Filmi yeterli görülürken,

Bina, ofis, vitrin, okul ve kreş gibi dış cephe camları için;

SCL SR PS 7 (7Mil / 175 Mikron) Güvenlik Cam Filmi,

Vandalizm, taşlı sopalı, molotof veya bombalı saldırılara karşı yüksek risk taşıyan büyük elçilik binası, devlet daireleri, karakollar, savunma sanayi binaları için;

SCL SR PS 8 (8Mil / 200 Mikron) Güvenlik Cam Filmi veya daha kalın bir materyale sahip olan

SCL SR PS 13 (13Mil / 330 Mikron) Güvenlik Cam Filmi  tercih edimelidir.

 Her şeffaf olan film güvenlik cam filmi olarak algılanmamalıdır. Sertifikasız ve standartlara uymayan filmlerin uygulanması daha tehlikeli sonuçlar doğurabilir. LLumar Cam Filmleri, Dünya Cam Filmi Vakfı tarafından onaylı ve bütün standartlara sahiptir. Yangın testinden, patlama testine kadar bütün test koşullarında yeterli puan almıştır.