OTOMOBİL BOYA KORUMA FİLMİ

OTOMOBİL BOYA KORUMA FİLMİ

MYR TUNING LLUMAR Cam Filmleri Alanya Bayisi

Otomobil Boya Koruma Filmi

Ne yazık ki; ne kadar küçük olursa olsun; ilk çizik en acı verenidir. Üstelik gün boyunca her tür hasara karşı dikkat etmek de tam anlamıyla imkânsız. İşte tam bu aşamada, LLumar otomobil boya koruma filmi görevi devralır. Daha az endişe, daha az baş ağrısı ile çok daha iyi sürüş keyfi.

Neredeyse hiç görünmeyen boya koruyucu filmlerimiz, fabrika çıkışlı veya özel yapım boyanın uzun seneler sonra bile yeni ve kusursuz görünmesini sağlayan akıllı ve pratik bir imkân sunar. İki koruma seviyesi sunuyoruz. Hangisinin sizin ihtiyaçlarına daha uygun olduğunu seçebilirsiniz: Uzun bir kullanım ömrü için standart PPF veya daha güçlü bir koruma kalkanı için Platinum PPF. Hangi ürünü seçerseniz seçin; bu özel filmin sahip olduğu kendiliğinden düzelme özelliği sayesinde, aracınızın boyasının kullanım ömrüne etkisini ve sürüş keyfinizi nasıl geri kazandırdığını göreceksiniz.

Otomobil Boya Koruma Filmi

Boya koruma filminin sunduğu avantajlar

Yapay görünmezlik, LLumar PPF ürünlerinin süper güçlerinden sadece biridir.

  • Günlük sokak hasarlarını önler: PPF filminin kendiliğinden düzelen yüzeyi, otomobil boyasının performansını ve kullanım ömrünü önemli ölçüde geliştirir.

  • Sıyrık ve çiziklere karşı koruyucu kalkan: Zaman içinde aracınızın boya yüzeyi küçük hasarlar sebebiyle güzelliğini kaybeder. Bu koruma sayesinde aracınızın boyası korunur ve uzun süre yeni gibi görünür.

  • Boyalı yüzey ile mükemmel uyum: Parlak ve mat seçeneklerle sunulan filmler, fabrika çıkışlı ve özel yapım boyalara mükemmel uyum sağlar. Aracın neresine uygulandığı çıplak gözle fark edebilmek çok zordur.

  • Lekelere karşı kusursuz direnç: Kir, yağ, katran ve böcekler sebebiyle oluşan solma ve lekelere karşı kusursuz koruma sağlar, boyanızın rengini daha uzun süre yeni kalır.

  • Üstün yüzey dayanıklılığı: Hydrogard™ teknolojimiz suya karşı dayanıklılığı artırmak ve aracınızın dış yüzeyinin ömrünü uzatmak için tasarlanmıştır.

  • %100 müşteri memnuniyeti: Araç filmine ve uygulamasına yapacağınız yatırımı sınırlı bir üretici garantisiyle koruyacağımıza söz veriyoruz.